O nas

Dlaczego warto wybrać nasz ośrodek?

  • charakteryzuje nas wysoka zdawalność egzaminu państwowego za pierwszym podejściem,
  • możliwość rozłożenia płatności na nieoprocentowane raty,
  • oferujemy plac manewrowy do dyspozycji kursanta całkowicie bezpłatnie. Plac manewrowy znajduje się 5 minuty od nowej filii Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Balicach gdzie już można zdawać egzamin państwowy.
  • jazdy odbywają się na samochodzie egzaminacyjnym (Hyundai i20 ),
  • możliwość wyboru godzin jazdy od 7:00 do 22:00,
  • posiadamy program „TEST” na którym odbywa się egzamin państwowy, nasi kursanci mogą w wybranym dla siebie terminie w naszym biurze nieodpłatnie ćwiczyć rozwiązywanie testów,
  • egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny w cenie kursu,
  • badania lekarskie przeprowadzane w siedzibie ośrodka.

Szkolimy na Hyundai i20 – pełna zgodność z najnowszymi wymogami.

Każdy z naszych kursantów może skorzystać z indywidualnych konsultacji w czasie godzin otwarcia biura lub we wcześniej uzgodnionym terminie.

Ośrodek Szkolenia Kierowców „ALEX”

al. Kijowska 8, 30-079 Kraków

tel. 504 211 818

Udogodnienia dla kursantów

OSK Alex to szkoła w której na pierwszym miejscu stawiamy komfort kursantów. Podczas kursu czeka na Ciebie wiele przydatnych udogodnień.

OSK Alex dysponuje własnym placem manewrowym, który jest odpowiednio przygotowany do nauki wszystkich manewrów wymaganych na egzaminie państwowym. Nie musisz się spieszyć, to Ty decydujesz ile czasu spędzisz na placu. Dodatkowo nasi kursanci mogą na placu ćwiczyć manewry swoim samochodem całkowicie bezpłatnie.

Nasi kursanci mogą rozpoczynać jazdę z dowolnego miejsca w Krakowie. Dostosujemy się specjalnie dla Twojej wygody i oszczędności czasu!

Posiadamy program „TEST” na którym odbywa się egzamin państwowy. Nasi kursanci mogą w wybranym dla siebie terminie w naszym biurze nieodpłatnie ćwiczyć rozwiązywanie testów.

Szanujemy czas naszych kursantów, dlatego badania lekarskie przed kursem na prawo jazdy można odbyć bezpośrednio w siedzibie naszego ośrodka.

Dla naszych kursantów proponujemy bardzo przystępny harmonogram jazd. Jazdy prowadzimy od samego rana do późnych godzin wieczornych (7-22).

Nasza szkoła jazdy prowadzi szkolenie na samochodzie Hyundai i20. Jest to identyczny model z tym, który kursant spotka na państwowym egzaminie praktycznym.

Zacznij naukę jazdy już dziś!

Zadzwoń i umów się na kurs!

  • 504-211-818